Адреса та контакти

63701, м. Куп'янськ, проспект Конституції, 3

Тимчасова адреса функціонування:

63601, Куп'янський р-н., смт. Шевченкове, вул. Василя Стуса, 2, каб. №2

Виконуюча обов'язки начальника служби у справах дітей Куп'янської РВА - Красько Таїсія Сергіївна

Тел. +380-73-780-82-74

Електронна пошта ssd.kup.rda@ gmail.com

Понеділок-четвер    з 08:00  по 17:00

П'ятниця                    з 08:00  по 16:00

Обідня перерва       з 12:00  по 13:00

Субота-неділя         вихідні дні

Положення про службу у справах дітей Куп'янської районної державної адміністрації Харківської області

Номенклатура справ на 2024 рік

Нормативно-правові акти

ПОРТАЛ МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ "ДІТИ"

03 Квітня, 2024 р., 12:00
Усиновлення – це прийняття усиновлювачем у свою сім’ю дитини на правах дочки чи сина, яке здійснене на підставі рішення суду.
03 Квітня, 2024 р., 11:49
Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.
03 Квітня, 2024 р., 11:48
Прийомна сім'я - сім'я або окрема особа, яка не перебуває у шлюбі, що добровільно за плату взяла на виховання та спільне проживання від одного до чотирьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
03 Квітня, 2024 р., 11:47
Дитячий будинок сімейного типу – окрема сім’я, що створюється за бажанням подружжя або окремої особи, яка не перебуває у шлюбі, які беруть на виховання та спільне проживання не менш як 5 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
03 Квітня, 2024 р., 11:46
Патронатна сім’я – це тимчасова родина для дитини, яка опинилась в складних життєвих обставинах. Тобто такі діти не потраплятимуть в інтернатні заклади, а перебуватимуть в спеціально підготовленій сім’ї, де про них турбуватимуться, забезпечать догляд і реабілітацію.
03 Квітня, 2024 р., 11:36
Міністерством соціальної політики України з метою забезпечення дітей та молоді правом на свободу вираження поглядів, а також їх залучення до процесу прийняття рішень було утворено Офіс дітей та молоді "ДІйМО" (далі – “ДІйМО”).