Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 2 липня

Дата: 02.07.2024 09:28

Напередодні о 16:24 ворог завдав удару керованою авіабомбою по місту Харків. Влучання – у територію цивільного підприємства. Без постраждалих.

Сьогодні о 02:16 окупанти обстріляли село Козача Лопань Харківського району. Пошкоджено приватний будинок.

Вчора о 21:37 у місті Південне Харківського району на території приватного підприємства – загоряння двох легкових автомобілів, зруйнована складська будівля та пошкоджені лінії електропередач. Постраждали 4 людини.

Близько 16:00 у селі Карасівка Богодухівського району внаслідок ворожого обстрілу сталося загоряння поля з пшеницею. Площа пожежі склала 2 га.

«На Харківському напрямку російські окупанти 11 разів силкувалися штурмувати оборонні рубежі в районі Глибокого, Липців і Вовчанська. Тривають чотири бойові зіткнення. Ситуація під контролем наших військ. 17 разів ворог атакував наші позиції на Купʼянському напрямку. Успішно відбито штурмові дії поблизу населених пунктів Синьківка, Степова Новоселівка, Піщане і Стельмахівка. Неподалік Синьківки продовжуються три боєзіткнення», - розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.