Привітання начальника Куп’янської районної військової адміністрації Андрія КАНАШЕВИЧА з Днем державної служби

Дата: 23.06.2024 10:06

Щорічно, 23 червня ми відзначаємо День державної служби!

Шановні державні службовці та ветерани державної служби!

Щиро вітаю з професійним святом! Служити державі можна не лише зі зброєю в руках, а й сумлінно виконуючи свої обов'язки. Державна служба – це особлива відповідальність. Фахівці державної служби – опора управління країни, завдяки яким реалізуються важливі реформи для розбудови мирного європейського майбутнього України.

Сьогодні, під час повномасштабної війни, є безліч викликів, які змушують по-новому підходити до процесів управління та вирішувати питання, яких не існувало за мирних часів. Але кожен з вас продовжує гідно виконувати свої професійні обов’язки, адже має одну спільну на всіх мету – Перемогу!

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Прийміть з нагоди свята найщиріші вітання. Зичу міцного здоров’я, наснаги, достойної оцінки вашої праці, професійних здобутків! Нехай праця державного службовця буде успішною для розвитку нашої держави!

Миру та Перемоги!

З повагою,