Привітання начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрія КАНАШЕВИЧА з Днем фермера

Дата: 19.06.2024 10:05

Щиро вітаю працівників фермерських господарств Куп’янського району з професійним святом - Днем фермера!

Це свято об'єднує всіх, хто незважаючи на обставини, незважаючи на військові дії та постійну небезпеку, продовжує виконувати свою нелегку повсякденну роботу. Праця фермера була і залишається нелегкою, без свят і вихідних, але дуже важливою і потрібною для добробуту нашої держави.

Цей рік, як і попередні, був непростим, але завдяки вашій праці, ми знову бачимо на столах свіжі овочі та фрукти, ароматний хліб та натуральні продукти. Ваша праця дає нам надію на стабільне майбутнє та впевненість у завтрашньому дні.

Багато фермерів нашої країни добровільно вступили до лав ЗСУ, боронять нашу державу зі зброєю в руках на лінії фронту та в територіальній самообороні.

Бажаю Вам щедрих ужинків, фінансових здобутків, економічного зростання, нехай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

Миру та Перемоги нам усім!

З повагою, Андрій КАНАШЕВИЧ, начальник Куп'янської районної військової адміністрації