Андрій Канашевич в ефірі «Правда тут» розповів про оперативну ситуацію в районі станом на 24 травня 2024 року

Дата: 24.05.2024 11:20

Начальник Куп’янської районної військової адміністрації зазначив, що на Куп’янському напрямку продовжуються бойові дії. Кількість бойових зіткнень за добу сягнула 20.

За минулу добу у с. Курилівка Куп'янського району внаслідок обстрілу горіла господарча споруда, у с. Рідкодуб  Дворічанської громади  внаслідок обстрілу загинув 1 чоловік, у смт Приколотне  Куп‘янського району внаслідок ворожого авіаційного обстрілу КАБ поранена жінка, у с. Кіндрашівка Куп’янського району внаслідок обстрілу горіла господарча споруда та гараж. Дві людини травмовані. Одна людина загинула.

Про збільшення кількості населення в небезпечних місцях проживання Куп’янського району очільник Куп’янської районної військової адміністрації зазначив наступне:

Просто ще зараз почалася ця городня пора, і деякі намагаються повернутися в ті населені пункти, звідки здійснюється обов'язкова евакуація, щоб засадити город і поїхати. І так вони раз на тиждень потім з'являються для того, щоб його обробляти. Тобто ілюзія мирного життя вона присутня трохи", — сказав Канашевич.