Ветеранів Харківщини запрошують долучитися до навчального курсу зі створення бізнесу

Дата: 09.05.2024 18:55

Ветерани Харківщини отримають практичні поради як запустити власну справу в рамках освітнього курсу від Bureau of Investment Programs.

Провідні експерти з реклами, фінансів, проєктного менеджменту, залучення грантових грошей проведуть серію семінарів і індивідуальних консультацій для ветеранів, а також підприємців Чугуївської та Чкаловської ОТГ, які вже мають свій бізнес.

«Вже кілька років ми з командою допомагаємо нашим військовим технікою та спорядженням. Наразі з'явилася можливість допомогти ветеранам, хто повернувся з фронту, відкрити власний бізнес. Вірю у підприємницький хист українців і маю змогу в рамках навчальної програми допомогти нашим ветеранам запустити власну справу», - зазначив керуючий партнер Бюро Інвестиційних Програм  Олександр Бондаренко.

Загалом весь навчальний курс розроблений, щоб підтримати підприємців Харківської області: ветеранів, які думають запускати власну справу, власників мікро, малого і середнього бізнесу (як тих, що залишилися на своїх локаціях,  так і переміщених). Участь у програмі безкоштовна.

Ветерани, які хочуть запустити власну справу, а також підприємці Чугуївської та Чкаловської громад Харківщини отримають такі знання:

• Як розпочати власний бізнес?
  • Урядові гранти «єРобота»
  • Підприємництво у сфері послуг та харчовій промисловості
  • Залучення інструментів фінансування і грантів
  • Принципи роботи сільського господарства
  • Як працює агробізнес
  • Стратегії маркетингу та розвитку експорту

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Зареєструватися для участі ветерани та підприємці можуть за посиланням.