Олег Синєгубов – про ситуацію на Харківщині станом на 9 травня

Дата: 09.05.2024 09:22

Минулої доби під артилерійськими та мінометними ударами російських окупантів опинилися щонайменш 15 населених пунктів Харківської області.

Зокрема, від обстрілів потерпали: Петропавлівка, Степова Новоселівка, Берестове та інші. Авіаційних ударів зазнали населені пункти Білий Колодязь, Старий Салтів, Лук’янці.

Об 13:30 російські загарбники влучили у відкриту місцевість на території навчального закладу у Салтівському районі Харкова. Внаслідок обстрілу пошкоджено будівлю школи, багатоквартирні будинки. Постраждали 7 людей, серед них 4 дитини:

• 15-річний пацієнт в реанімації, стабільно важкий, виконана хірургічна обробка ран;
  • 14-річний хлопець - важкий, стабільний, переведений з операційної в реанімацію;
  • 14-річний пацієнт - в реанімації, видалено уламки, проведена операція, лікарі намагаються зберегти кінцівку;
  • 8-річна дівчина отримала поверхневу травму, стан дитини середньої важкості. Виписана на амбулаторне лікування.

О 14:45 ворог обстріляв село Білий Колодязь Чугуївського району. Внаслідок обстрілу УМПБ Д-30 пошкоджено 4 приватні будинки, лікарню, автомобіль.

З окремих населених пунктів Богодухівського, Ізюмського та Харківського району евакуйовано 113 дітей з родинами: Золочівська громада — 15; Борівська громада — 4; Дергачівська громада — 64; Липецька громада — 30.

На Харківщині тривають роботи з розмінування територій. Минулої доби зведені групи вибухотехніків провели розмінування 30,24 га території. Виявили та знищили 1045 вибухонебезпечних предметів.

«За минулу добу українські війська на Куп’янському напрямку відбили 16 атак, зокрема у районах населених пунктів Петропавлівка, Синьківка, Іванівка та Берестове Харківської області», - повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.