Некролог

Дата: 22.04.2024 17:28

З глибоким сумом повідомляємо про передчасну смерть Заслуженого тренера України з легкої атлетики, тренера-викладача Куп’янської дитячо-юнацької спортивної школи Галини Миколаївни Дев’ятко.

Більшу половину свого життя вона віддала вихованню спортивної молоді міста Куп’янськ на посаді тренера-викладача відділення легкої атлетики Куп’янської ДЮСШ. За цей період Галина Миколаївна виховала цілу плеяду спортсменів різного рангу: майстрів спорту, спортсменів-розрядників, чемпіонів області, України, Європи. Її вихованці брали участь в Олімпійських іграх. Вона самовіддано віддавалась своїй роботі, працюючи з юними спортсменами. Для своїх колег тренер Дев’ятко була мудрою наставницею та взірцем для наслідування й завжди користувалася авторитетом.

Куп'янська районна військова адміністрація, Куп’янська міська військова адміністрація, спортивна спільнота міста та району висловлюють щире співчуття рідним та близьким Галини Миколаївни. Вона залишиться в наших серцях, як чудова людина та професіонал своєї справи.

Царство небесне. Світла пам'ять про Галину Миколаївну житиме в наших серцях.