У Харкові відбудеться бізнес-семінар для молодих підприємців

Дата: 13.03.2024 11:22

Бізнес-семінар програми «Школа малого бізнесу» для молодих підприємців «Лабораторія успіху» на тему: «Підприємницька діяльність і оподаткування» заплановано на 14 березня о 14:00.

Семінар підготовлено Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва спільно з ГО «ФОПРАЗОМUA» за сприянням Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської ОВА. Спікер – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб-підприємців управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Харківській області – Крістіна Кольченко.

Під час заходу учасники дізнаються:

- як розпочати підприємницьку діяльність;

про загальну та спрощену системи оподаткування для фізичних осіб-підприємців, умови перебування та види діяльності, які дають право бути платником єдиного податку;

- які терміни подання звітності та сплати податкових зобов’язань ФОП;

- щодо інформаційних ресурсів ДПС, за допомогою яких платники податків отримують актуальну інформацію з питань оподаткування;

- про кампанію декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році, яка триває до 1 травня 2024 року.

Також, спільно з «ФОПРАЗОМUA» буде організовано пряму трансляцію на ресурсі, під час якої учасники заходу матимуть можливість задавати свої питання.

Додаткова інформація за телефоном: 050 786 48 88.