Олег Синєгубов розповів про ситуацію на Харківщині станом на 15 січня

Дата: 15.01.2024 10:00

Артилерійських та мінометних ударів ворога зазнали понад 15 населених пунктів Харківщини, зокрема: Вовчанськ, Бочкове, Бударки Чугуївського району; Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка, Берестове Куп'янського району.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Авіаційних ударів ворога зазнали Вовчанськ Чугуївського району; Вільхуватка Куп'янського району.

Вчора близько 09:30 ворог обстріляв с. Вільхуватка Куп'янського району. Попередньо – КАБ. Пошкоджено підприємство. Постраждалих немає.

О 13:30 окупанти завдали удару із РСЗВ «Град» по м. Куп'янськ. Пошкоджені житлові будинки. Без постраждалих.

Близько 17:30 у лісі неподалік селища Золочів Богодухівського району 56-річний чоловік підірвався на вибуховому предметі й зазнав уламкового поранення грудної клітки. Потерпілого госпіталізували, стан важкий.

«ЗСУ відбили 3 атаки ворога біля Синьківки та Петропавлівки Куп'янського району. Упродовж доби на Харківщині зведені групи вибухотехніків розмінували 3,3 гектари території, знищили 148 ВНП. Розмінування триває», – сказав Олег Синєгубов.

Поділитись новиною:

FacebookTwitter

синєгубовзведенняситуація

Харківська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт

61002, м. Харків, вул. Сумська, 64

Власність Харківської обласної державної адміністрації

Увесь вміст доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.