Автоматичне оцінювання для вчителів, дедлайни завдань для учнів та відстеження успішності для батьків – оновили платформу ІТ-студій

Дата: 12.03.2024 17:42
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством цифрової трансформації України здійснили масштабне вдосконалення платформи «Оновлена інформатика — IT-студії». Проєкт, який переосмислив інформатику як предмет шкільної програми, став ще зручнішим завдяки новим функціям для ефективної організації навчального процесу на платформі ІТ-студій.

Технології швидко змінюються, підручники з інформатики застарівають до виходу з друку, а рівень учнів дуже відрізняється: деякі сидять із гаджетами в руках з пелюшок, інших потрібно захищати від небезпек інтернету. Оновлена інформатика побудована так, щоб розв’язати ці проблеми теж. Можливість регулярних оновлень платформи для навчання — інновація в системі освіти, інтерфейс удосконалюється відповідно до потреб та зворотного зв’язку.

Відтепер учителям не потрібно витрачати час на перевірку закритих питань завдяки функції автоматичної перевірки та оцінювання завдань. Необхідно буде перевіряти та виставляти оцінку лише за завдання з відкритими відповідями або за участь у навчальних проєктах. Також у кабінеті вчителя з’явилися:

  • статистика — електронний журнал оцінок усього класу зі зручними фільтрами для перегляду інформації щодо учнів, модулів, уроків і завдань;
  • календар із дедлайнами виконання завдань та функція «додати завдання на конкретну дату»;
  • методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу з використанням ІТ-студій, розвиток м’яких навичок тощо;
  • механізм архівування навчальних досягнень учнів класу.

У кабінеті для батьків тепер  є нові можливості для відстежування прогресу дитини — оцінки, виконані завдання тощо.

Школярі ж тепер можуть самостійно переглядати статуси оцінювання та перевірки виконаних ними завдань, користуватися зручним календарем, щоб не пропустити дедлайни, а також попередньо ознайомитися з усіма навчальними матеріалами та програмами платформи у своєму кабінеті.

Проєкт реалізується з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України в межах програми EU4DigitalUA, що фінансується Європейським Союзом.

Поділитись новиною:

FacebookTwitter

Версія для друку

Теги

Мінцифринавчаннявчителі


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь